Prošli smo vikend odigrali četiri utakmice.

U subotu su na teren izašli mlađi pioniri i kadeti. Mlađi pioniri su gostovali kod Nove zore i pobijedili sa 10-0. Zanimljivo je da su tih deset pogodaka dala dva igrača. Rino Bacalja je dao šest golova a Toni Kolega četiri.
Kadeti su gostovali u Pakoštanima i odigrali 2-2. Golovima Šime Sikirića i i Roka Boška vodili smo 2-0 na poluvremenu no domaćini su do kraja utakmice uspjeli izjednačiti. Istaknuti ćemo i da je naš vratar Roko Božičević obranio jedanaesterac.

U nedjelju su igrali pioniri i seniori i oboje ubilježili poraze. Nakon odlične pobjede nad Zarom pioniri su ovog puta poraženi kod Bibinja sa 4-1. Jedini strijelac je bio Rino Bacalja.

Seniori ni nakon dvanaest odigranih kola ne znaju za pobjedu. Ovoga puta bolji od nas bio je Sabunjar iz Privlake. Dobro smo se držali do 32. minute kada Miletić iz prvog udarca prema vratima postiže pogodak za 0-1. Do kraja utakmice primili smo još tri pogotka za uvjerljiv poraz. U zadnjem jesenskom kolu gostujemo kod Dragovoljca u Poličniku.