U petom prvenstvenom kolu naši su seniori došli do pete pobjede i tako zadržali vrh 2.ŽNL!

U sljedećem kolu na Fošu dolazi Zemunik, momčad koja je također stopostotna ali koja ima utakmicu manje od nas i koja ima -3 boda kazne zbog grijeha iz prošle sezone.

Nema što, u subotu nas u Sutomišćici čeka prava nogometna poslastica!

No, vratimo se na jučerašnju pobjedu u Glavici kod Vrčeva!

Sv.Mihovil je krenuo u utakmicu odlučno međutim to je bio pravi festival promašaja.

Šanse su se redale jedna za drugom no ni jednom lopta nije završila u mreži domaćih. U jeku naše dominacije Vrčevo ima mrtvu šansu ali Fantov odlično brani. Napokon, u 36. minuti Josip Zelenčić pogađa za 0-1. Anić izvodi korner i pronalazi Zelenčića na drugoj stativi koji zakucava loptu u mrežu.

U drugom poluvremenu još dva pogotka naših. Prvo je Masar u 62. minuti zabio na asistenciju Dundova da bi opet Zelenčić u 73. minuti eurogolom postavio konačnih 3-0.

Da ponovimo, u subotu na Fošu dolazi Zemunik što će biti sraz dvije zasad najbolje momčadi u prvenstvu!

Filip Vojvodić: Iako intenzitet utakmice nije bio kao u derbiju sa Debeljakom, domaćin nas je ipak dosta namučio i trebali smo se dobro potruditi da pobijedimo Vrčevo.

Čestitke svima na pobjedi. Ispred nas je još jedan derbi za koji se trebamo dobro pripremiti.

U kontinuitetu igramo dobro i jedva čekamo svaku sljedeću utakmicu.